Skip to content
Menu

Cheap Hosting London

We have prepared a special offer for companies and individual clients both in London and throughout the UK.

Tani hosting dla polskich firm w UK.

Jeżeli planujesz założyć swoją pierwszą stronę lub sklep internetowy, proponujemy konto o wielkości 10GB z możliwością założenia do 3 skrzynek mailowych na hostingu współdzielonym. Co to jest hosting współdzielony? Zobacz na dole strony.

O Hostingach Współdzielonych

Hosting współdzielony to rozwiązanie, które może wydawać się nieodpowiednie ze względu na dzielenie zasobów, jednak w praktyce zazwyczaj to najlepszy wybór dla stron o niewielkim ruchu. Nasze doświadczenie w tworzeniu stron internetowych pozwala nam zapewnić, że optymalizujemy je tak, aby działały sprawnie, osiągając dobre wyniki w testach Google. Odwiedzalność tych stron nie przekracza zazwyczaj kilkuset wizyt miesięcznie, co gwarantuje płynne działanie i szybkie ładowanie.

Elastyczne Dostosowanie

W przypadku rozwoju biznesu i wzrostu ruchu na stronie oferujemy aktualizację hostingu. Kiedy ruch na Twojej stronie będzie odpowiednio duży, zaproponujemy bardziej efektywne rozwiązania.

Przestrzeń a Poczta

Czy 10GB to dużo miejsca dla Twojej strony? Przeciętna strona internetowa z podstawowymi zakładkami i dobrze skompresowanymi zdjęciami w galerii zajmuje około 0.5GB. Pozostałe 9.5GB możesz wykorzystać na pocztę.

Przestrzeń dla Korespondencji

Przykładem jest moja skrzynka mailowa, która po 14 latach zawiera ponad 208 tysięcy maili, zajmując 42GB. To około 5000 maili na 1GB.* Nasza propozycja hostingu zapewni wystarczającą przestrzeń nawet na długoterminową korespondencję.

Elastyczne Dostosowanie Usługi

W momencie, kiedy hosting będzie w 90% wykorzystany, zaproponujemy Ci nową ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej rozwijającej się strony.

Podsumowanie Oferty

Nasza oferta to jedynie 40 funtów rocznie za hosting dla Twojej strony z możliwością utworzenia do 3 skrzynek email, co stanowi jedno z optymalnych rozwiązań na rynku. Pamiętaj! Zapewniamy stały kontakt telefoniczny zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Nie czekaj z dezycją 🙂

Nie przepłać na początku swojej działalności. Skontaktuj się z nami i wybierz efektywne rozwiązanie dla Twojej strony już teraz!

Zadzwoń do nas +447704195024 lub napisz [email protected]

CHEAP HOSTING

£40.00 for hosting


Tylko tyle na rok zapłacisz za hosting Twojej strony na naszych serwerach (pojemność 10GB)

CHEAP HOSTING

SSL certificate- £17,00


An SSL debt certificate is now necessary for every website and online store

CHEAP HOSTING

Your domain is just £ 18.00


When you buy a domain from us, you only pay for it £18,00 for the year and for the following years

CHEAP HOSTING

Email boxes


When you buy a domain from us, you will receive up to 3 mailboxes for each of your websites

cheap hosting London

See also our offer SEO - read more ...