fbpx Przejdź do treści
Menu

Formularz zgłoszenie wykonania usługi

Poniższy formularz przeznaczony jest do zgłaszania problemów technicznych w okresie gwarancyjnym i po jego zakończeniu na stronach wykonanych przez firmę Handlopolis i spółkę SarraWeb.

Można również tutaj zgłosił usługę wykonania innych usług (rozbudowy stron lub sklepów internetowych, dodatkowej konfiguracji lub instalacji dodatkowych wtyczek na stronach wykonanych przez inne firmy).

Jeżeli zgłaszasz usterkę lub usługę do wykonania i chcesz ją zobrazować grafiką/ plik, lub screenem ze strony dołącz pliki poniżej. Aby dokładniej opisać probelem lub zlecenie, wpisz numery lub nazwy dołączonych zdjęć, czego dotyczą. Nie wiesz, jak zrobić screen z ekranu na komputerze z systemem Windows? (\\nNaciśnij jednocześnie klawisze z logo Windows + PrntScrn)\\nPrint Screen na MacBook? (Naciśnij Shift-Command-4, a następnie przesuń wskaźnik w kształcie krzyża w miejsce, od którego chcesz zacząć zrzut ekranu. Naciśnij przycisk myszy lub gładzika, przeciągnij nad obszarem, którego zrzut chcesz wykonać, a następnie zwolnij przycisk).