Przejdź do treści
Menu

POZYCJONOWANIE STRON- USŁUGI SEO

Pozycjonowanie stron Londyn to tylko część naszej działalności. Pozycjonujemy strony dla firm z całej Wielkiej Brytanii i nie tylko. 

Aby Twoja strona pojawiała się wysoko w wyszukiwarkach, muszę nad tym popracować. Jeżeli zdecydujesz się na pozycjonowanie, będę potrzebował od Ciebie kilka informacji związanych z rodzajem prowadzonej działalności i klientach, jakich szukasz (alokacja stron Londyn).

Słowa kluczowe

Przede wszystkim wspólnie ustalimy frazy/ słowa, jakie określają Twoje usługi i sprzedawane produkty. Nie jest to trudne, ale wymaga wspólnego omówienia. Zrobimy to razem, łatwo i szybko. (Pozycjonowanie stron Londyn) 

Pozycjonowanie stron Londyn

Ile to będzie kosztować?

Pozycjonowanie to proces długoterminowy. Minimum kilka miesięcy. A to nie koniec. Po uzyskaniu zadowalającego miejsca w wyszukiwarkach trzeba regularnie monitorować i pracować nad utrzymaniem dobrego wyniku. Stąd wybierając dobrą firmę, wiążesz się z nią najczęściej na dłuższy okres, 

Dlatego wymaga to dobrego przygotowania i wybrania na początku odpowiednich fraz. Najpierw musimy sprawdzić, co wpisują Twoi potencjalni, przyszli klienci, aby znaleźć usługi czy produkty, które masz w swojej ofercie.

Dobrze też jest podpatrzeć, jak zrobiła to Twoja konkurencja, której strony pojawiają się w wynikach Google wyżej niż Twoja. Wydaje się to trudne, ale my wiemy, jak to zrobić. Następnie my bierzemy się do pracy. Wykonamy drobne zmiany w kodzie Twojej strony i pozostałe czynności abyś znalazł się na pierwszych miejscach wyszukiwarek. 

Musisz też pamiętać, że inny koszt pozycjonowania stron dla miasta Londyn a inny dla np. Wokingham. 

Jeżeli wybrane frazy/ słowa nie będę trudne, to koszt miesięczny nie powinien przekroczyć £120,00 miesięcznie (za trzy frazy).

Kup również u nas swoją domenę i hosting 

Kontakt ze mną:

Marek Wojciechowski
tel. +44 7704195024
email: [email protected]

P.S. Zawsze warto wiedzieć więcej. Lubisz czytać. Tutaj link do Wikipedia na temat SEO. Zapraszam do lektury. >>> SEO <<<


Powrót do Głównej Strony