fbpx Przejdź do treści
Menu

POZYCJONOWANIE STRON- USŁUGI SEO

Pozycjonowanie stron Londyn to tylko część naszej działalności. Pozycjonujemy strony dla firm z całej Wielkiej Brytanii i nie tylko. 

Aby Twoja strona pojawiała się wysoko w wyszukiwarkach, muszę nad tym popracować. Jeżeli zdecydujesz się na pozycjonowanie, będę potrzebował od Ciebie kilka informacji związanych z rodzajem prowadzonej działalności i klientach, jakich szukasz (alokacja stron Londyn).

Słowa kluczowe

Przede wszystkim wspólnie ustalimy frazy/ słowa, jakie określają Twoje usługi i sprzedawane produkty. Nie jest to trudne, ale wymaga wspólnego omówienia. Zrobimy to razem, łatwo i szybko. (Pozycjonowanie stron Londyn) 

Pozycjonowanie stron Londyn

Ile to będzie kosztować?

Pozycjonowanie to proces długoterminowy. Minimum kilka miesięcy. A to nie koniec. Po uzyskaniu zadowalającego miejsca w wyszukiwarkach trzeba regularnie monitorować i pracować nad utrzymaniem dobrego wyniku. Stąd wybierając dobrą firmę, wiążesz się z nią najczęściej na dłuższy okres, 

Dlatego wymaga to dobrego przygotowania i wybrania na początku odpowiednich fraz. Najpierw musimy sprawdzić, co wpisują Twoi potencjalni, przyszli klienci, aby znaleźć usługi czy produkty, które masz w swojej ofercie.

Dobrze też jest podpatrzeć, jak zrobiła to Twoja konkurencja, której strony pojawiają się w wynikach Google wyżej niż Twoja. Wydaje się to trudne, ale my wiemy, jak to zrobić. Następnie my bierzemy się do pracy. Wykonamy drobne zmiany w kodzie Twojej strony i pozostałe czynności abyś znalazł się na pierwszych miejscach wyszukiwarek. 

Musisz też pamiętać, że inny koszt pozycjonowania stron dla miasta Londyn a inny dla np. Wokingham. 

Jeżeli wybrane frazy/ słowa nie będę trudne, to koszt miesięczny nie powinien przekroczyć £120,00 miesięcznie (za trzy frazy).

Chcielibyśmy również zaprezentować niezwykle atrakcyjną ofertę, która pozwoli wzmocnić pozycję Państwa strony w rankingu Google. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanym technologiom oferujemy kompleksową optymalizację Państwa witryny internetowej lub sklepu online już za jedyne £120.00.

Co zyskasz w ramach tej korzystnej oferty? Nasz zespół specjalistów przeprowadzi szczegółową analizę Państwa strony i przygotuje zestaw optymalnych fraz kluczowych, które będą najlepiej pasować do Państwa branży i celów biznesowych. Następnie przystąpimy do wykonania wszystkich niezbędnych działań, aby Państwa strona spełniała wytyczne Google, które są niezbędne dla skutecznego pozycjonowania. Wielokrotnie udowodniliśmy, że nasze działania przynoszą znaczący wzrost widoczności strony w wynikach wyszukiwania.

Kup również u nas swoją domenę i hosting 

Kontakt ze mną:

Marek Wojciechowski
tel. +44 7704195024
email: [email protected]

P.S. Zawsze warto wiedzieć więcej. Lubisz czytać. Tutaj link do Wikipedia na temat SEO. Zapraszam do lektury. >>> SEO <<<


Powrót do Głównej Strony