fbpx Przejdź do treści

Sklep internetowy SaRRa- nowoczesny, responsywny wygląd i łatwość użytkowania

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą sklepów internetowych SaRRa.

Jest to nasz najnowszy produkt, przygotowany z myślą o naszych klientach, zgodnie z ich oczekiwaniami i po konsultacjach z nimi. Szablon sklepu jest zgodny z najnowszymi trendami, bezpieczny, wygodny i łatwy w obsłudze. Oparty na WordPress, module do zarządzania sklepem WooCommerce oraz wzbogacony o wtyczki zabezpieczające, przyspieszające pracę i ułatwiające optymalizację sklepu pod kątem pozycjonowania w Google. 

Aby w pełni ocenić możliwości tego szablonu, zachęcam do oglądania go na komputerze lub laptopie, chociaż na komórce również prezentuje się bardzo dobrze. 

Tutaj link do szablonu sklepu —>>> Sklep SaRRa 

 

Home 1

Przygotowaliśmy dla naszego klienta bardzo atrakcyjną formę prezentacji produktów w sklepie. Strona Główna zawiera duży w pełni modyfikowany, ruchomy baner. Liczba zdjęć, jaką można umieścić w banerze, jest nieograniczona. Można go również zastąpić statyczną grafiką lub odpowiednio przygotowanym video.

Kategorie w sklepie i promowane produkty

Sklep internetowy

Pod grafiką umieściliśmy cztery banery, które będą kierować do różnych kategorii produktów w sklepie. Ilość tych buttonów może być zmienna w jednym lub więcej rzędach. Dodatkowo kategorie w sklepie można wybrać z górnego menu.

Pod grafikami kategorii umieszczone są zdjęcia promowanych produktów w sklepie. Postanowiliśmy zaprezentować je w atrakcyjnej formie prostokątów o różnych wielkościach, ale również tę część strony można dostosować od wymogów klienta.

Moduł subskrypcji i media społecznościowe

To ważny element w pozyskiwaniu stałych klientów sklepu. Krótki formularz pozwala dopisać się klientowi do bazy, aby później mógł otrzymywać bieżące informacje o nowościach i promocjach. Opcjonalnie możliwa jest automatyzacja subskrypcji newsletterów zgodnie z wymogami RODO

Poniżej mamy linki do mediów społecznościowych, które identycznie wyglądają na każdej podstronie sklepu, oraz stopkę strony, która również może wyglądać na kilku sposobów zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Podstrony sklepu

Kategorie produktów

Wybierając z górnego menu zakładkę shop, możemy przejść do sklepu i tam wybrać jedną z kategorii produktów, które nas interesują. Podkategorię również można wybrać z rozwijanego menu po najechaniu na zakładkę shop. Mamy do wyboru kilka opcji prezentacji produktów w danej kategorii. Kliknij jedną z grafik poniżej i zobacz przykładowe realizacje. 

Wygląd podstrony z opisem produktu

Po wybraniu produktu otwiera się przejrzysta, elegancka forma prezentacji. Do dyspozycji mamy galerię, powiększanie zdjęcia, opis, opinie klientów, linki promujące do mediów społecznościowych i poniżej produkty powiązane. Tutaj też jest do wyboru kilka wersji tej podstrony. Kliknij jedną z grafik poniżej i zobacz przykładowy układ produktu na stronie. 

Blog

Sklep internetowy

W menu głównym wstawiliśmy zakładkę Blog. Idealne miejsce od umieszczania bieżących promocji, informacji o rabatach, sesjach zdjęciowych nowych produktów itd. Można tę zakładkę zintegrować z mediami społecznościowymi. Przyspieszy to i ułatwi pracę. Piszemy artykuł na bloga i po jego umieszczeniu w sklepie jest on automatycznie umieszczany na Facebook i w innych mediach. Integracja jest już dodatkowo płatna, a cena będzie ustalana indywidualnie z każdym klientem.

Zakładka Contact

Sklep internetowy

Umieściliśmy w niej możliwość wstawienia wszystkich danych kontaktowych. Jest też możliwość umieszczenia większej ilości telefonów i e-maili do poszczególnych działów w firmie. Dla prowadzących sklepy stacjonarne dodaliśmy również mapkę.

Teraz trochę o części administracyjnej sklepu

Wybrane funkcje i możliwości jakie oferuje sklep internetowy Sarra.

 • Sklep realizowany na WooCommerce
 • Płatności online- PayPal lub inne
 • Liczba produktów w sklepie- nieograniczona
 • Stany magazynowe produktów
 • Możliwość czasowego wyłączania produktów z oferty
 • Produkty niefizyczne- np. szkolenia, pliki do pobrania
 • Skalowanie zdjęć i lupa powiększająca zdjęcie produktu
 • Łatwa w obsłudze edycja opisu produktu
 • Możliwość przypisania produktu do kilku kategorii
 • Możliwość ustalenia stawek podatkowych
 • Dodawanie do produktów plików do pobrania np. certyfikatów lub instrukcji obsługi
 • Ocenianie produktów przez klientów
 • Wstawianie komentarzy do produktów
 • Dla łatwego wyszukiwania produktów przez klienta istnieje funkcja tagowania produktów
 • Galeria zdjęć dla każdego produktu
 • Podział sklepu na kategorie i podkategorie
 • Bony i kody rabatowe, które w łatwy sposób przygotujesz samodzielnie
 • Można przypisywać produktom rabaty i promocje na określony czas i na stałe
 • Raporty ze sprzedaży produktów w sklepie
 • Ustalanie różnych kosztów wysyłki w zależności od wagi i wielkości produktów
 • Instalujemy ważną dla funkcjonowania sklepu wtyczkę Cookies
 • Również umieszczamy w sklepie podstronę Polityka prywatności, niezbędna kiedy zbierasz dane swoich klientów
 • Udostępniamy również szablon regulaminu sklepu, bez którego sklep nie może funkcjonować (samodzielnie dostosujesz go do swoich potrzeb)

Aby nie zanudzać, wymieniamy tylko część możliwości. Zapewniamy, że dostępnych funkcji i możliwości jest znacznie więcej. W przypadku pytań z chęcią uzupełnimy informację i dopiszemy na zapytanie każdego klienta.

Tutaj link do szablonu sklepu —>>> Sklep SaRRa 

Oczywiście klient może zażyczyć sobie całkowitej lub częściowej zmiany wyglądu i działania poszczególnych modułów sklepu, ale wtedy cenę będziemy uzgadniać indywidualnie.

Jak niewiele trzeba zapłacić za tak wiele możliwości.

Jakie koszty czekają klienta, który decyduje się na wdrożenie naszego sklepu SaRRa?

Sklep internetowy

Podsumujmy

Koszt instalacji Twojego sklepu £524.00 plus domena, hosting i SSL £69.00 (uzgodnimy z Tobą nazwy strony, sprawdzimy, czy jest dostępna i wszystkie formalności związane z kupne wykonamy za Ciebie.  To samo zrobimy z hostingiem i certyfikatem SSL). Do tego szkolenie z obsługi. Po uruchomieniu sklepu miesiąc wsparcia technicznego i rok gwarancji. 
Razem £593.00.

Po roku opłata płata za następny rok użytkowania to £69 (czyli £5,75 miesięcznie i żadnych dodatkowych opłat) przy założeniu, że dane Twojego sklepu nie przekroczą 2 GB pojemności hostingu. Dla większości sklepów będzie on wystarczający. Jeżeli jednak będziesz potrzebować więcej miejsca, to za £20 funtów rocznie zwiększymy jego wielkość do 10 GB. 

Materiały potrzebne do przygotowania Twojego sklepu:

Na stronę główną do przygotowania banera i zdjęć kategorii produktów potrzebujemy zdjęcia dobrej jakości. 
Pamiętaj! Im lepsze zdjęcia, tym bardziej Twój sklep będzie wyglądać atrakcyjne. 
Jeżeli Twoja firma posiada motto lub jakąś myśl przewodnią to strona gówna jest idealnym miejscem, aby o tym poinformować klientów.

W ramach instalacji opiszemy kategorie w sklepie i wprowadzimy 10 produktów. Następnie przeprowadzimy szkolenie, abyś mógł w łatwy sposób samodzielnie aktualizować produkty, stany magazynowe oraz zarządzać sprzedażą.

Do tego potrzebujemy pełny opis 10 produktów, wraz z cenami i zdjęciami oraz kosztami wysyłki.

Do zakładki Contact musisz nam wysłać wszystkie dane kontaktowe Twojej firmy, a do skonfigurowania Twojego sklepu potrzebujemy dane do Twojego konta PayPal, Stripe lub innego systemy szybkich płatności.

Na koniec przeprowadzimy szkolenie (1 godzina) i zapewnimy materiały szkoleniowe. Przez miesiąc będziemy również wspierać Twoje działania merytorycznie (konsultacje telefoniczne i mailowe). 
Po tym okresie jeżeli zlecisz nam dodatkowe zmiany lub usługi serwisowe, to każda rozpoczęta godzina naszej pracy kosztuje £35. Bez obawy, pracujemy szybko i nie będziesz ponosić dużych kosztów 🙂

Jeżeli potrzebujesz logo dla swojego sklepu, z chęcią przygotujemy dla Ciebie projekt.

Po wstępnym uzgodnieniu wyglądu stworzymy trzy wzory i przedstawiamy do akceptacji. Po wybraniu jednego ze wzorów wprowadzamy do dwóch zmian według sugestii klienta w cenie zlecenia, aby dopracować ostateczny wygląd logo.

Realizujemy również filmy/ spoty reklamowe, które w atrakcyjny sposób promują sklep, stronę czy produkty. Dla zamawiających sklep przygotowaliśmy rabat na video. Cena £15
Zobacz jakie krótkie filmy i spoty reklamowe realizujemy: 

>>> Tutaj niektóre nasze realizacje <<<

W naszej ofercie posiadamy również usługę pozycjonowania sklepów i stron internetowych. Jest to jednak proces wymagający szerszego omówienia słów kluczowych i form promocji z klientem, a następnie przeprowadzenia analizy i dopiero wtedy przedstawienia oferty pozycjonowania.

Sklep internetowy

Jeszcze raz ceny zebrane w jednym miejscu.

Koszt instalacji sklepu: £524.00
Domena, hosting i certyfikat SSL: £69.00 (po uzgodnieniu z Tobą nazwy i sprawdzeniu dostępności, aby ułatwić Ci cały proces, domenę wykupimy dla Ciebie. To samo zrobimy z hostingiem i Certyfikatem SSL)
Razem: £593.00

Po roku (opłata za kolejny rok ) odnowienie domeny, hostingu i certyfikat bezpieczeństwa SSL to £69 (£5,75 miesięcznie). 

 • Pozycjonowanie sklepu: oferta po wspólnej z klientem analizie ilości i po wyborze słów kluczowych. Nie mniej niż: £100
 • Po uruchomieniu sklepu miesiąc bezpłatnego wsparcia i pomocy technicznej: £0
 • Po okresie wsparcia każda rozpoczęta godzina pracy: £35
 • Przygotowanie logo dla sklepu: £100
 • Film/ video/ spot reklamowy. Cena dla zamawiających sklep: £15 (cena standardowa £40)

Zdajemy sobie sprawę, że nie wyczerpaliśmy tematu naszego sklepu. W przypadku pytań jesteśmy do państwa dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu z nami.
E-mail: [email protected] lub tel. +447704195024 

Tutaj link do szablonu sklepu —>>> Sklep SaRRa