fbpx Przejdź do treści
Menu

Usługi gwarancyjne i pogwarancyjne

Regulamin usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla firmy Handlopolis 

Gwarancja:

 1. Firma Handlopolis gwarantuje bezpłatną opiekę gwarancyjną przez okres pierwszego roku od oddania strony lub sklepu do użytkowania.
 2. Gwarancja obejmuje przywrócenie działania strony w przypadku błędów i awarii wtyczek, formularzy i konfiguracji sklepu lub strony.
 3. Po każdym zgłoszeniu awarii poprzez formularz zgłoszeniowy (>>> formularz tutaj <<<), firma Handlopolis przystąpi do bezpłatnego usunięcia usterki maksymalnie w następnym dniu roboczym po otrzymaniu zgłoszenia
 4. Jeżeli właściciel w trakcie trwania gwarancji zmienił  ustawienia na stronie, zainstalował dodatkowe wtyczki lub dopisał kod, który może wpłynąć na konflikt lub zakłócać poprawne działanie strony, gwarancja przestaje działać i po zdiagnozowaniu problemu i uzgodnieniu kosztów, firma Handlopolis może przystąpić do usunięcia awarii. Koszt wykonywania odpłatnych usług znajduje się w zakładce pakiety współpracy (>>> Link do pakietów współpracy tutaj <<<).

Usługi pogwarancyjne:

 1. Po okresie 12 miesięcy istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancji na kolejne lata.
 2. Koszt przedłużenia gwarancji wynosi £49,00 rocznie.
 3. W ramach przedłużenia gwarancji firma Handlopolis zapewnia przystąpienie do usunięcia zgłoszonej awarii w ciągu dnia roboczego. Zakres usług jak w przypadku usługi gwarancyjnej.
 4. Jeżeli Klient potrzebuje dodatkowej konfiguracji istniejących wtyczek, instalacji nowych lub zmian na stronie, wówczas te usługi traktowane są jako rozwojowe, a nie usługę serwisową i rozliczane są według cennika pakiety współpracy (>>> Link do pakietów współpracy tutaj <<<).

Pakiety współpracy:

 1. Koszt wykonywania usług związanych z konfiguracją, rozbudową strony lub sklepu, jest ustalany na podstawie wyceny po przesłaniu formularza zgłoszeniowego.
 2. W celu uzyskania wyceny usługi, Klient musi wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej firmy Handlopolis (>>> formularz tutaj <<<).
 3. Po akceptacji wyceny i dokonaniu przelewu firma Handlopolis przystępuje do realizacji zlecenia.
 4. Firma Handlopolis oferuje pakiety współpracy z działem technicznym, umożliwiające reakcję zespołu serwisowego nawet w ciągu 4 godzin od momentu zgłoszenia.

Firma Handlopolis zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu usług. 

Regulamin opublikowano i obowiązuje od 17 kwietnia 2023r.