Przejdź do treści
Menu

Sklep internetowy SaRRa- nowoczesny, responsywny wygląd i łatwość użytkowania

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą sklepów internetowych SaRRa.

Jest to nasz najnowszy produkt, przygotowany z myślą o naszych klientach, zgodnie z ich oczekiwaniami i po konsultacjach z nimi. Szablon sklepu jest zgodny z najnowszymi trendami, bezpieczny, wygodny i łatwy w obsłudze. Oparty na Wordpress, module do zarządzania sklepem WooCommerce oraz wzbogacony o wiele wtyczek zabezpieczających, przyspieszających pracę i ułatwiających optymalizację sklepu pod kontem pozycjonowania w Google. 

Aby w pełni ocenić możliwości tego szablonu zachęcam do oglądania go na komputerze lub laptopie chociaż na komórce również prezentuje się bardzo odbrze. 

Tutaj link do szablonu sklepu —>>> Sklep SaRRa 

Home 1

Przygotowaliśmy dla naszego klienta bardzo atrakcyjną formę prezentacji produktów w sklepie. Strona Główna zawiera duży w pełni modyfikowany, ruchomy baner. Liczba zdjęć jaką można umieścić w banerze jest nieograniczona. Można go również zastąpić statyczną grafiką lub odpowiednio przygotowanym video.

Kategorie w sklepie i promowane produkty

Sklep internetowy

Pod grafiką umieściliśmy cztery banery, które przekierowują do różnych kategorii produktów w sklepie. Ilość tych buttonów może być zmiwenna w jednym lub więcej rzędach. Dodatkowo kategorie w sklepie można wybrać z górnego menu.

Pod grafikami kategorii umieszczone są zdjęcia promowanych produktów w sklepie. Postanowiliśmy zaprezentować je w atrakcyjnej formie prostokątów o różnych wielkościach, ale również tą część strony można dostosować od wymogów klienta.

Moduł subskrypcji i media społecznościowe

To ważny element w pozyskiwaniu stałych klientów sklepu. Krótki formularz pozwala dopisać się klientowi do bazy, aby później mógł otrzymywać bieżące informacje o nowościach i promocjach. Opcjonalnie możliwa jest automatyzacja subsktypcji newsletterow zgodnie z wymogami RODO

Poniżej mamy linki do mediów społecznościowych, które identycznie wyglądają na każdej podstronie sklepu, oraz stopkę strony, która również może wyglądać na kilku sposobów zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Podstrony sklepu

Kategorie produktów

Wybierając z górnego menu zakładkę shop możemy przejść do sklepu i tam wybrać jedną z kategorii produktów, które nas interesują. Podkategorię również można wybrać z rozwijanego menu po najechaniu na zakładkę shop. Mamy do wyboru kilka opcji prezentacji produktów w danej kategorii. Kliknij na jedną z grafik poniżej i zobacz przykładowe realizacje. 

Wygląd podstrony z opisem produktu

Po wybraniu produktu, otwiera się przejrzysta, elegancka forma prezentacji. Do dyspozycji mamy galerię, powiększanie zdjęcia, opis, opinie klientów, linki promujące do mediów społecznościowych i poniżej produkty powiązane. Tutaj też jest do wyboru kilka wersji tej podstrony. Kliknij na jedną z grafik poniżej i zobacz przykładowy układ produktu na stronie. 

Blog

Blog

W menu głównym wstawiliśmy zakładkę Blog. Idealne miejsce od umieszczania bieżących promocji, informacji o rabatach, sesjach zdjęciowych nowych produktów itd. Można tą zakładkę zintegrować z mediami społecznościowymi co znacznie przyspieszy i ułatwi pracę. Piszemy artykuł na bloga i po jego umieszczeniu w sklepie jest on automatycznie umieszczany na Facebook i w innych mediach. Integracja jest już dodatkowo płatna a cena będzie ustalana indywidualnie z każdym klientem.

Zakładka Contact

Sklep internetowy

Umieściliśmy w niej możliwość wstawienia wszystkich danych kontaktowych. Jest też możliwość umieszczenia większej ilości telefonów i e-maili do poszczególnych działów w firmie. Dla prowadzących sklepy stacjonarne dodaliśmy również mapkę.

Teraz trochę o części administracyjnej sklepu

Wybrane funkcje i możliwości jakie oferuje sklep internetowy Sarra.

Aby nie zanudzać wymieniamy tylko część możliwości. Zapewniamy, że dostępnych funkcji i możliwości jest znacznie więcej. W przypadku pytań z chęcią uzupełnimy informację i dopiszemy na zapytanie każdego klienta.

Tutaj link do szablonu sklepu —>>> Sklep SaRRa 

Jak niewiele trzeba zapłacić za tak wiele możliwości

Jakie koszty czekają klienta, który decyduje się na wdrożenie naszego sklepu SaRRa

najniższa cena 2

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w handlu w wirtulanym świecie, ale nie chcesz wydawać zbyt dużej kwoty to mamy dla Ciebie propozycje. Możesz prowadzić sklep na subdomenie. Udostępniamy taką możliwość. Co to subdomena? Jeżeli wykupisz swoją nazwę sklepu np. w Wielkie Brytanii to adres Twojego sklepu będzie wglądał przykładowo tak:

www.twojanazwasklepu.co.uk.

 • Sklep realizowany na WooCommerce
 • Płatności online- Paypal lub inne
 • Liczba produktów w sklepie- nieograniczona
 • Stany magazynowe produktów
 • Możliwość czasowego wyłączania produktów z oferty
 • Produkty niefizyczne- np. szkolenia, pliki do pobrania
 • Skalowanie zdjęć i lupa powiększająca zdjęcie produtku
 • Łatwa w obsłudze edycja opisu produktu
 • Możliwość przypisania produktu do kilku kategorii
 • Możliwość ustalenia stawek podatkowych
 • Dodawanie do produktów plików do pobrania np. certyfikatów lub instrukcji obsługi
 • Ocenianie produktów przez klientów
 • Wstawianie komentarzy do produktów
 • Dla łatwego wyszukiwania produktów przez klienta istnieje funkcja tagowania produktów
 • Galeria zdjęć dla każdego produktu
 • Podział sklepu na kategorie i podkategorie
 • Bony i kody rabatowe, które w łatwy sposób przygotujesz samodzielnie
 • Można przypisywać produktom rabaty i promocje na określony czas i na stałe
 • Raporty ze sprzedaży produktów w sklepie
 • Ustalanie różnych kosztów wysyłki w zależności od wagi i wielkości produktów
 • Instalujemy ważną dla funkcjonowania sklepu wtyczkę Cookies
 • Również umieszczamy w sklepie podstronę Polityka prywatności, niezbędna kiedy zbierasz dane swoich klientów
 • Udostępniamy również szablon regulaminu sklepu, bez którego sklep nie może funkcjonować (samodzielnie dostosujesz go do swoich potrzeb)

Jeżeli zdecydujesz się na tańszą wersję sklepu na subdomenie to nazwa sklepu będzie wyglądać następująco:

www.twojanazawasklepu.sarra.co.uk

W przypadku sklepu na subdomenie nie musisz płacić za domenę co roku. Pozostanie tylko koszt hostingu, 30 funtow rocznie.
Jeżeli twój sklep odniesie sukces to zawsze możesz kupić swoją domenę a my zmienimy jej nazwę na zakupioną przez Ciebie.

Podsumujmy

Wersja z własną domeną i hostingiem:

Koszt instalacji sklepu £190 plus domena, hosting i SSL £63 (Po uzgodnieniu z Tobą nazwy i sprawdzeniu dostępności, aby ułatwić Tobie cały proces, domenę wykupimy dla Ciebie. To samo zrobimy z hostingiem i certyfikatem SSL). 
Razem £253.

Po roku opłata płata za następny rok użytkowania to £63 (czyli £5,25 miesięcznie i żadnych dodatkowych opłat) przy założeniu, że dane Twojego sklepu nie przekroczą 2GB pojemności hostingu. Dla większości sklepów będzie on wystarczający. Jeżeli jednak będziesz potrzebować więcej miejsca to za £13 funtów rocznie zwiększymy jego wielkość do 10GB. 

Wersja na subdomenie i na hostingu Sarra

Koszt instalacji sklepu £190 plus domena, hosting i SSL £0.
Razem £190

 

Po roku opłata za następny rok użytkowania £40 (czyli £3,33 miesięcznie i żadnych dodatkowych opłat) przy założeniu że dane Twojego sklepu nie przekroczą 2GB pojemności hostingu), Dla większości sklepów będzie on wystarczający. Jeżeli jednak będziesz potrzebować więcej miejsca to za £13 funtów rocznie zwiększymy jego wielkość do 10GB. 

Oczywiście klient może zażyczyć sobie całkowitej lub częściowej zmiany wyglądu i działania poszczególnych modułów sklepu, ale wtedy cenę będziemy uzgadniać indywidualnie.

W jednej z dwóch przestawionych wersji całkowity koszt przygotowania sklepu gotowego do prowadzenia sprzedaży online to £190 lub £253.

Aby tak było musimy od klienta otrzymać zdjęcia informacje i opisy potrzebne do uruchomienia sklepu. O tym więcej poniżej.

Materiały potrzebne do przygotowania Twojego sklepu:

Na stronę główną do przygotowania banera i zdjęć kategorii produktów potrzebujemy zdjęcia dobrej jakości.
Pamiętaj! Im lepsze zdjęcia tym bardziej Twój sklep będzie wyglądać atrakcyjne.
Jeżeli Twoja firma posiada motto lub jakąś myśl przewodnią to strona gówna jest idealnym miejscem aby o tym poinformować klientów.

W ramach instalacji opiszemy kategorie w sklepie i wprowadzimy 10 produktów. Następnie przeprowadzimy szkolenie abyś mógł w łatwy sposób samodzielnie aktualizować produkty, stany magazynowe oraz zarządzać sprzedażą.

Do tego potrzebujemy pełny opis 10 produktów, wraz z cenami i zdjęciami oraz kosztami wysyłki.

Do zakładki Contact musisz nam wysłać wszystkie dane kontaktowe Twojej firmy a do skonfigurowania Twojego sklepu potrzebujemy dane do Twojego konta Paypal, Stripe lub innego systemy szybkich płatności.

Na koniec przeprowadzimy szkolenie (1 godzina) i zapewnimy materiały szkoleniowe. Przez miesiąc będziemy również wspierać Twoje działania merytorycznie (konsultacje telefoniczne i mailowe). 
Po tym okresie jeżeli zlecisz nam dodatkowe zmiany lub usługi serwisowe to każda rozpoczęta godzina naszej pracy kosztuje £25. Bez obawy, pracujemy szybko i nie będziesz ponosić dużych kosztów 🙂

Jeżeli potrzebujesz logo dla swojego sklepu z chęcią przygotujemy dla Ciebie projekt.

Po wstępnym uzgodnieniu wyglądu stworzymy trzy wzory i przedstawiamy do akceptacji. Po wybraniu jednego ze wzorów wprowadzamy do dwóch zmian według sugestii klienta w cenie zlecenia aby dopracować ostateczny wygląd logo.

Realizujemy również filmy/ spoty reklamowe, które w atrakcyjny sposób promują sklep, stronę czy produkty. Dla zamawiających sklep przygotowaliśmy rabat na video. Cena £15
Zobacz jakie krótkie filmy i spoty reklamowe rezalizujemy: 

>>> Tutaj niektóre nasze realizacje <<<

W naszej ofercie posiadamy również usługę pozycjonowania sklepów i stron internetowych. Jest to jednak proces wymagający szerszego omówienia słów kluczowych i form promocji z klientem a następnie przeprowadzenia analizy i dopiero wtedy przedstawienia oferty pozycjonowania.

Gwaranxcja jakości

Jeszcze raz ceny zebrane w jednym miejscu.

Opcja własna doemena i hosting

Koszt instalacji sklepu: £190
Domena, hosting i certyfikat SSL: £63 (po uzgodnieniu z Tobą nazwy i sprawdzeniu dostępności aby ułatwić Tobie cały proces, domenę wykupimy dla Ciebie. To samo zrobimy z hostingiem i Certyfikatem SSL)
Razem: £253

Po roku odnowienie domeny: £17
Po roku odnowienie hostingu: £28
Certyfikat bezpieczeństwa SSL: £18
Razem wszystkie opłaty za kolejny rok użytkowania sklepu to £63 (£5,25 miesięcznie)

Wersja na subdomenie i na hostingu Sarra

Koszt instalacji sklepu: £190
Domena i hosting: £0
Certyfikat SSL za pierwszy rok £0
Razem: £150

Po roku opłata za następny rok na subdomenie: £40
Po roku odnowienie certyfikatu: SSL £0
Razem wszystkie opłaty za kolejny rok użytkowania sklepu to £40 (£3,33 miesięcznie)

 • Pozycjonowanie sklepu: oferta po wspólnej z klientem analizie ilości i po wyborze słów kluczowych. Nie mniej niż: £80
 • Po uruchomieniu sklepu miesiąc bezpłatnego wsparcia i pomocy technicznej: £0
 • Po okresie wsparcia każda rozpoczęta godzina pracy: £25
 • Przygotowanie logo dla sklepu: £70
 • Film/ video/ spot reklamowy. Cena dla zamawiających sklep: £15 (cena standardowa £30)

Zdajemy sobie sprawę, że nie wyczerpaliśmy tematu naszego sklepu. W przypadku pytań jesteśmy do państwo dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu z nami.
Email: handlopolis@gmail.com lub tel. +447440702941 

Tutaj link do szablonu sklepu —>>> Sklep SaRRa 

pl_PLPolish